Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szlifierki Boscha nowa odsłona

Dzień dobry

Tak se oglądałem te nowe szlifierki Boscha i modyfikacyj w sumie nie jest dużo. To, co rzuca się w oczy to nowatorskie rozwiązanie przycisku do klinowania tarczy, przedtem produkowali takie okrągłe z lekko odstającą jedną częścią. Na chwilę obecną są płaskie i dokładnie się ukrywają. W sumie to nigdy nie mieliśmy reklamacji na defekt takiego guzika. Ale prawdopodobnie Bosch miał i z tego powodu przerobili.

 

Innowacyjne szlifierki kątowe wymienią typy klasy od 800 watów do 1400 watów. Dowolny z dziewięciu modeli ma 100 W mocy więcej niż odpowiedni poprzednik i jest zaopatrzony w szczotki węglowe gwarantujące o 25% dłuższą żywotność w zestawieniu do konkurencyjnych modeli. Wysokie tempo pracy i spora żywotność wśród sprzętów tej klasy zostały przyznane w niezależnych badaniach przeprowadzonych przez znaną niemiecką jednostkę SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH.  

Na domiar tego, duży przycisk blokady wrzeciona i beznarzędziowa regulacja osłony tarczy umożliwiają bardziej komfortową obsługę. Nowe rozwiązania techniczne wykorzystane w szlifierkach kątowych przekładają się na wymierne korzyści dla odbiorców: dłuższa żywotność szczotek węglowych obniża częstość i koszty operacji serwisowych, natomiast obszerny zbiór zabezpieczeń daje klientom pełne przekonanie, że elektronarzędzia wypełnia coraz wyższe wymagania w zakresie  bezpieczeństwa i higieny pracy.

 Użycie oryginalnego przetestowanego osprzętu Bosch pozwala osiągnąć najlepsze wyniki w czasie używania elektronarzędzi w pracy: cięcia kątowników i profili stalowych, rur i prętów, blach i płyt metalowych, usuwania kanałów wlewowych z odlewów z stopów kolorowych, polerowania spawów oraz nierówności z krawędzi i kształtek. Polerowania i satynowania nawierzchni utworzonych z stali nierdzewnej i kwasoodpornej ( do tego służy specjalnie zaprojektowana szlifierka Bosch GWS INOX 125 ). Oczyszczania z rdzy i innych zanieczyszczeń. Poza tym, szlifierkami kątowymi Bosch można także przecinać beton i inne materiały ceramiczne, ale stosować trzeba tarcze diamentowe, można również szlifować beton ( specjalne tarcze do szlifowania betonu). Jeżeli wykorzystamy przystawkę na rzep plus papiery ścierne to będzie można usuwać starą farbę z powierzchni drewnianych.